2 po 2 capital t prishtinali

2020-04-02 23:11

2po2 prishtinali. 197 likes. MusicianBand. Jump to. Sections of this page. 2po2 Thuj mirdita djalit t'keq ( Official Music Video HD ) High Quality 2011 720p. . 2po2 Capital t mc kresha big basta lyrical son stine flori mumajes 2po2 prishtinali. August 10, 2011Sep 01, 2014 Vijn pi n'pik t'zhegut Sjom ylli i tregut, jom dilli i bregut Veni qe kom zgedh per me kcy prej lejlekut Lumi, Tlaj si, Faktura e Kekut Eyo G, you don't wanna fuck with me Plisin en kry thirrem Prishtinali Eyo G, you don't wanna fuck with me Plisin en kry thirrem Prishtinali 2po2 Reff 2x Prishtinali jom (Prishtinali jom) 2 po 2 capital t prishtinali

Teksti i kngs 'Prishtinali (Feat. Dj Blunt, Lumi B, Lyrical Son, Capital T, Real 1, Mixey& Dj Flow)' nga 2po2. Klikoni mbi titullin e m siprm pr t lexuar tekstin e plot dhe shikuar videoklipin.

Sep 01, 2014 Teksti dhe videoklipi i kenges Prishtinali nga 2Po2, 2 Po 2, Besniku, Besnik Canolli, 2Po 2. Vizitoni portalin TeksteShqip per me shume tekste dhe klipe shqiptare. Sep 25, 2012 Our new desktop experience was built to be your music destination. Listen to official albums& more.2 po 2 capital t prishtinali Refren: prishtinali jom 100 behane i kom nuk kom bonton mburrna jam qaj qe jom nr 1 jom hip hopin ngjak e kom prishtin t kam ne zemer. [X3 kush pom vet qa po boj poj kallxoj nprishtine jetoj kendo e uli kendo e qoj vet prodhoj vet e rrzoj nuk e dini sa peshoj kreit e dini qe jam baba me fal nese dikend e shava se veq pak tash bshperlava